Hakim Fragman

<< 1 2 3 4 5

Hakim 10. Bölüm Fragmanı (Final)

Yorum Yaz (3 Yorum)
Reklamlar
 
Tür: Aile
Yönetmen: Erkan Tunç ve Süleyman Mert Özdemir
Senaryo: Yılmaz Şahin ve Çağla Kızılelma
Kanal ve Yayın Günü: Atv - Pazartesi - 20.00
Hakim Oyuncuları: Erdal Beşikçioğlu, Ebru Özkan, Yurdaer Okur, Uğur Yücel, Hasibe Eren, Fatih Berk Şahin, Eslem Akar, Seda Akman, Naz Çağla Irmak ve Gülsen Tuncer
Hakim Konusu:

Hakim Dizisi Oyuncuları

Erdal Beşikçioğlu,

5 Ocak 1970 Ankara doğumlu olan başarılı oyuncu'nun Elvin Beşikçioğlu ile evliliği bulunmaktadır. Bu evlilikten bir erkek çocuğu birde kız çocuğu bulunmaktadır. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı'ndan mezun olmuştur. Gençlerbirliği Spor Kulübü İlhan Cavcav'ın yeğenidir. 2010 - 2013 senesi aralığında Behzat Ç dizisinde oynadığı Behzat Ç karakteriyle tanınmaktadır. Reaksiyon, Leyla İle Mecnun, Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku gibi dizi ve filmlerde rol almıştır. 46 Yok Olan dizisinde Tarık karakteri ile kamera karşısına geçmiştir. Başarılı oyuncu son olarak ise Fox Tv'de ekranlara gelen Çocukluk dizisinde Umut Evi'nin aksi müdürü Mahir karakteri ile kamera karşısına geçmiştir.

Ebru Özkan,

18 Kasım 1978 yılında Ankara'da dünyaya gelen başarılı oyuncu 2016 yılında Ertan Saban ile evlenmiştir. Paramparça dizisinde Dilara karakteri ile ekranlara gelmiştir. Başarılı oyuncu  Şahin Tepesi dizisinde Melek karakterine hayat verdikten sonra  Kanal D'de ekranlara gelen Hekimoğlu dizisinde İpek karakteri ile kamera karşısına geçmiştir.

Yurdaer Okur,

29 Ekim 1974 Rize'de dünyaya gelen usta oyuncu Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı bölümünden mezun olmuştur. Bir çok Devlet Tiyatrosunda görev alan Okur, Karadayı dizisinde oynadığı 3 senelik Uluç Bayraktar karakteri ile en popüler yıllarını yaşamıştır. Başarılı oyuncu pek dizi ve sinema filminde rol almıştır en önemlileri ise şöyledir; Hakan: Muhafız (Kemal), Alija, Yeter (Yekta), Reaksiyon (Gürkan), Karadayı (Turgut), Nöbet (Barış Kalender), Kefaret (Ahmet)....

Uğur Yücel

26 Mayıs 1957 İstanbul doğumlu usta oyuncu ve aynı zamanda yönetmen olan Uğur Yücel Derya Alabora ile evlidir. İstanbul Belediye Konservatuarı Tiyatro bölümünü tamamlamıştır. Alacakaranlık, Hırsız Polis, Canım Ailem. Aramızda Kalsın,Familya, İçerde (Kudret) gibi dizilerde rol almıştır. Benim Dünyam, Ejder Kapanı, Yaktın Beni ve Kötü Kedi Şerafettin gibi filmlerde oyunculuğunu göstermiştir. Başarılı oyuncuyu Star Tv'de ekranlara gelen Nefes Nefese dizisinden sonra Yüzleşme dizisinde Fikret karakteri ile izlemiştik.

Reklamlar
Yorum Yap

Hakim dizisine 3 Yorum Yapıldı
  1. Begüm: Ya cidden çok kötü bir final oldu. Ve neden final oldu anlamıyorum.
  2. Emrah: güzel olmaz mı süper oyunculuk sergiliyor tüm oyuncular.
  3. ramazan yavuz: güzel bir dizi olmuş